HERKESE AÇIK SAYFA

BU SAYFADA, genele paylaştığım araştırma,inceleme ve yazıları okuyabilirsiniz.

Genele kapalı olan sekmeler ise, daha ileri seviye inisiye konularını içermekte olup sadece en az üç yıllık ileri seviye İnisiye eğitimi almış olan inisiye adaylarına açıktır. Herkese açık bilgiler değildir.

Bana ulaşmak isterseniz,bu sayfanın en sonunda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

NOT : Bilgilendirme VİDEOLARIM bu sayfanın alt kısmında yer almaktadır. Ya da YouTube Kanalımdan izleyebilirsiniz.

Bizler ve öğretmenler çoğu zaman karmaşık fikirleri ve kavramları analiz etmek ve anlamakla görevlendiriliriz. Böyle bir kavram, karşınızdaki birinin entelektüel olarak yetenekli olmayabileceğini anlamaktır. Başkalarına empatiyle ve anlayışla yaklaşmak önemli olmakla birlikte, etkileşimde bulunduğunuz kişinin diğerleriyle aynı düzeyde zekaya sahip...

Mutlu olabilmek için bir yere, bir topluma, ülkeye, sosyal çevreye ve son olarak bir aileye ait olmamız gerektiğine inanarak büyütülüyoruz.Kendimizden daha büyük bir şeyin parçası olma arzusu, muhtemelen evrimsel köklere sahip doğuştan gelen ihtiyacımız gibi görünmektedir ( insanın sosyal bir hayvan olduğunu hatırlayın). Sözlük anlamı olarak, ...

Çok kısaca RUNE harflerinin ya da başka tabirle FUTHARK sembollerinin neleri temsil ettiğine örnekler vermek istiyorum dostlar..

Düşünce gücünün madde ve evren üzerindeki etkisini biz 1990'larda en iyi Matrix filmleri ile anladık. Neo kahinin evinde, elindeki kaşığı düşünce gücüyle büken ufak çocuğu görünce o da bizim kadar şaşırmıştı. Hangimiz mutfağa koşup en ince saplı kaşığı bulup bükmeye çalışmadı ki?
Nice gençlerimiz annesinin gümüş kaşığını şiddet yardımıyla büktüğü...

Çakra Frekans Şifalandırması, sağlığı ve esenliği artırmak için müzik, ses ve titreşim tonlarını kullanan bir ses terapisi şifa şeklidir. Sesle iyileştirme terapisinde , gonglar, Tibet kaseleri , frekans jenaratörleri ve diyapazonlar gibi titreşimler yaratan araçlar kullanır.

İngiliz tıp doktoru ve homeopat olan Dr. Edward Bach, 1930'lu yıllarda ismini de verdiği BACH ÇİÇEKLERİ TERAPİSİ'ni bulmuştur. Dr. Bach insanlardaki psişik ve negatif duygu durum bozuklukları üzerinde çalışırken, her bedensel rahatsızlığın temelinde ruhsal denge bozukluğunun yattığını savunmuştur. Tüm hastalıkların kökeninde stresin önemi günümüzde...

Reiki uyumlaması normal şartlarda bir üstad tarafından verilir.Lakin istenilirse kendi kendinize de bu uyumlamayı yapabilirsiniz.Reikiye kendi başına uyumlanma oldukça sadedir. Bütün yapmanız gereken meditasyon yapma yeteneği, 20/30 dakika ,bu süreci yürüteceğiniz yer ve Reiki almaya isteklilik..

İnsan bedensel, zihinsel ve ruhsal özellikleri açısından içinde yaşadığı evrenle paralellik gösterir, bir başka deyişle; insan, bir mikro kosmosdur. Tıpkı dünyada olduğu gibi insan bedeninde de meridyenlerin var olduğu düşünülmektedir. Buna göre, vücudumuzdan on dört tane meridyen geçmektedir. Bunlardan ikisi ana, -yönetici- meridyenlerdir; vücudun...

Göbek deliğinin iki parmak üstünde yer alan 3.çakramız Solar Pleksus Çakrası (Manipura), kişiliğimizin, kimliğimizin, egomuzun çekirdeğidir.Üçüncü çakra iradenin merkezidir. Sakral çakra zevk ve zevk isterken, üçüncü çakra tamamen kim olduğunuzu algılamakla ilgilidir.Bu çakranın armağanı gücünüzü algılamak, kendinden emin, sorumlu ve güvenilir...


Bu kısımda, YouTube Kanalımda ( MehmetTanselYildiz) yayınlamış olduğum bazı bilgilendirme videolarını izleyebilirsiniz..

İletişim ;

Bana yazmak istediklerinizi buradan gönderebilirsiniz..

Ayrıca Benimle DİREKT İLETİŞİM kurmak isteyenler YouTube Kanalımda İleri Seviye veya Özel Danışmanlık Seviye Üyeliğe katılabilirler..

ÖNEMLİ DUYURU..:

Onaylanmış kişi olabilmek için, uluslararası düzeyde mevcut bulunan inisiye okullarından en az üç uçbuk yıl EZOTERİK TRADİSYON eğitimi almış olmanız gerekmektedir.

Bu tip bir eğitimi almadıysanız lütfen bu konuda mesaj atmayınız..


" İnisiyatik Alanlar Araştırma Platformu "

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.