Anlatı, Seminer ve Atölye Çalışmaları

"ᛒᛖᚾ᛫ᛒᛁᚱ᛫ᛟᚷᚱᛖᛏᛁᚲ︍ᛁ᛫ᛞᛖᚷᛁᛚᛁᛗ,ᛊᚨᛞᛖᚲ︍ᛖ᛫ᚺᚨᛏıᚱᛚᚨᛏıᚲ︍ıᚢ︍ıᛗ.


Tekamül planın gereği hatırlaman gereken bilgiler var ve sen de o yolda dosdoğruca yılmadan, vazgeçmeden devam etmişsen, karşına o bilgileri sana hatırlatıcı birisi çıkacaktır..

Eğer karşına çıkmıyor veya bilgilere ulaşamıyorsan bil ki henüz zamanı gelmemiştir..Zorlama ve titreşim seviyeni arttırmaya yönelik yollar bularak ÜST BENLİĞİNLE iletişim kurma zamanının gelmesini bekle..

Unutma ki, hiçbir şey zamanı gelmeden ortaya çıkmaz..

ÖNEMLİ DUYURU : 

Sevgili Işık Dostları, yapılacak olan tüm anlatı, seminer ve atölye çalışmalarına SADECE YouTube kanalıma ÜYE OLANLAR arasından katılım yapılabilecektir.  

Ayrıca katılım için tıklama sekmeleri Anlatılar kesinleştikten sonra aktif hale gelecektir..


Rûn Tılsımları Atölye Çalışması 2.Bölüm Hermetik Sunak Örtüsü ile Birlikte UYGULAMA Anlatımı Kayıt ve Katılımı Sona Ermiştir.

                                                       25.05.2024 saat 20.00'da ilk atölye çalışmamız yapılacaktır.

Yoğun İlginize Teşekkür Ederiz.

YAŞAM KODLAMASI YAPABİLECEĞİNİZ KADİM SUNAK ÖRTÜSÜ EŞLİĞİNDE RÛN TILSIMLARI ANLATIMI 2 AYRI BÖLÜMDE YAPILACAKTIR.HER BÖLÜM İÇİN AYRI AYRI KAYIT İŞLEMİ OLACAKTIR.

Başka Bir Uygarlığın Bize Aktarılan Kadim Dili Olan Canlı  ''RÛN TILSIMLARININ '' Hiç Bilinmeyen Yönlerinin, kadimsel SUNAK ÖRTUSÜ üzerinde kodlanarak anlatılması ve RUN harfleri bağlamalarının pozitif sırları gösterilecektir.


Anlatımı Planlanan Çalışmalar..

Yakında..; ZOHAR Öğretisi..

ZOHAR'I nasıl anlamalıyız..? Zohar'ın , öncelikle yüksek ruhsal derecelere ulaşmış insanlara ruhlarının köküne (kökenine) rehberlik etmeyi amaçlayan Torah üzerine bir yorum koleksiyonu olduğunu anlamalıyız .

Zohar, insanların ruhları gelişirken deneyimlediği tüm manevi durumları içerir. Sürecin sonunda ruhlar, Kabalah'nın "ıslahın sonu" olarak ifade ettiği, manevi bütünlüğün en yüksek seviyesine ulaşırlar.

Manevi kazanımı olmayanlar için Zohar , her birey tarafından farklı şekilde yorumlanıp algılanabilen bir alegoriler ve efsaneler koleksiyonu gibi okunur.

Ancak manevi bilgiye sahip olanlar için Zohar , kişinin algı ve duyumun daha derin, daha yüksek hallerini keşfetmek için gerçekleştirdiği içsel eylemlere yönelik pratik bir rehberdir.


Yakında..  

KABBALAH

Kabbalah ile ilgili çok fazla bilgi kirliliği ve bilinçli yanıltmalar mevcuttur. Bu yanılgılardan bir tanesi Kabbalah'ın Yahudi mistisizmi olduğudur. Kabbalah nasıl ki bir din degildir, asla bir mistisizm de değildir. Kabala tüm dinlerden önce Dünya'da var olan ve hatta Dünya'nın yaratılışından önce de mevcut olan evrensel ve ilahi bir öğreti bütünlüğüdür. Dinler ise insanların Yaradan'dan olan kopuklarının ve kendilerini Yaradan'dan ayrı görmelerinin sonucu olarak ortaya çıkan fenomenlerdir aslında. Kabbalah'ın Yahudilikle ve yahudilerle ilişkisi komada olan bir kişinin bu dünyayla olan ilişkisinden farksızdır. Asla herhangi bir toplulukla veya bir inanç sistemiyle alâkalandırılamaz. 

Seçilecek olan Çok ÖZEL Bir Gruba Yapılacak, 

 1.Kısım, ''Kozmik Tanrılar Kabbalah anlatımı 

2.Kısım, ''Mutlak Yaratıcı Kabbalah anlatımı


Planlanıyor

 Eski Ahit'in İçerisinde Gizlenmiş sırların deşifre edildiği İlk Beş Kitabın sırları, çok özel seçilecek olan bir gruba anlatılacaktır..


Yakında..

Kutsal Metinler Üzerinde yapılacak çalışmalar sonucunda barındırdıkları SIRLARIN ortaya çıkarılma çalışmalarıHastalıkların Duygusal ve düşünsel nedenlerini öğreneceğimiz bir eğitim çalışması.


Doğa ve Element kuvvetlerine hakim olma sanatı : MAJİ..


Sadıklar Planı Ruhsal Tebliğler'in birlikte incelenmesi ve anlatım


Anlatımı Tamamlanmış Çalışmalar


KABBALAH'a Giriş : Yaşam Ağacı adlı atölye çalışmamız 24.03.2024 tarihinde tamamlanmıştır.

Yoğun talep ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Çok yakında 2. Kısım anlatımı başlayacaktır..

Kabbalah çalışmanın amacı, iç dünyalarda çalışmak için beceri sahibi olmaktır... Anlamayan kişi, iç dünyalarda kafası karışık kalır. Kabbalah bu dünyaların dilini anlamanın temelidir.

Cennet Bahçesi'ndeki iki ana ağaçtan biri olan Hayat Ağacı, tüm insan anlayışının köklerinden biridir. Hayat Ağacını anlamak, varoluşun temel formülünü anlamaktır.

Hayat Ağacı sayısız antik kültürün temelidir. İskandinavların Yggdrasil'i, Azteklerin ve Mayaların Hayat Ağacı ve Buda'nın Bodhi Ağacıdır.


Nosce Te Ipsum ( KENDİNİ BİL ) Atölye Çalışması 2.faz anlatımımız 26.11.2023 itibarıyla tamamlanmıştır. Teşekkür ederiz.


Nosce Te Ipsum ( KENDİNİ BİL ) Atölye Çalışması 1.faz anlatımımız 30.10.2023 itibarıyla tamamlanmıştır. Teşekkür ederiz.


Yaratıcı Katında En Önemli Biçimlendirme Tekniği Olan 7 Rakamının Gizemi Konulu Workshopumuz  17.09.2023 Tarihinde Tamamlanmıştır.Katılımcılara Teşekkür Ederiz.


''İmajinasyon İle Biçimlendirme'' Tekniklerinin anlatıldığı 4 saatlik WorkShop anlatımız 09.07.2023 tarihinde tamamlanmıştır.Teşekkür ederizGerçeklerin sadece sembollerle aktarıldığı gerçeğini bilenler için ''Sembol İlmi Anlatımı'' Telegram Canlı yayın Kanalımda 20 saat olarak tamamlanmıştır.Teşekkür ederiz


''Ezoterik Tradisyon Genel Bilgi'' Anlatımı

Telegram Canlı Yayın Kanalında 24 Saatlik Anlatımımız 11.04.2023 Tarihinde Tamamlanmıştır.Teşekkür ederiz