Sosyal Yaşam Atölyeleri                                                                                                                    

Bu atölyelerde; dünyaya geliş amacımızı keşfederek ,yaşantımızı olması gerektiği gibi mutluluk ve huzur içerisinde geçirebilmemiz için ,aslında doğru bildiğimiz yanlışları algılayıp o yanlışları doğrularla ikame edebilmeyi öğreneceğimiz ,yaşamı ve olması gereken ancak bir türlü olamayan olguların neden gerçekleşmediğini ve yaşam içerisinde farkında olmadan yaptığımız yanlışların nedenlerini gerek kendi yazdığım ,gerek sizler tarafından yayınlamam için gönderdiğiniz ,gerekse medyadan derlenmiş yazıları yayımlayacağım.Bunlar da bize mutlu yaşamanın sırrını öğreten ipuçları verecektir..Tabi eğer yaşamımıza bunları uygulayabilecek bilinç düzeyine erişebilirsek..


Siz okuyucularımın yazılmasını istediği bir konu olursa benimle buradan iletişime geçebilir ve hatta yayınlanmasını istediğiniz yazılarınız varsa konuk yazar olarak yazılarınızı bu sayfada yayınlayabilirsiniz..


Mutlu olmak bir sanatsa , hepimiz o sanatı öğrenmeliyiz.. 

Önce bilgi sahibi olmak için yazıları okuyalım , sonra da öğrendiklerimizi yaşamımıza uyarlayalım..

Unutmayalım ki; Her yeni bilgi , yeni bir hayat demektir..

SİZLERİ ,MUTLULUK ATÖLYESİ , İNSAN ATÖLYESİ VE DÜŞSEL SANAT ATÖLYELERİNDE Kİ YAZILARI OKUMANIZ İÇİN DAVET EDİYORUM..

 


Danışanlarının hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olur. Onlara özsaygı sorunlarında ve arzularına amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olur.