İşte Ben...

Mehmet Tansel YILDIZ

 Fotoğraf Sanatçısı , Sanat Tarihi Uzmanı , Nörobilim ve Epigenetik Araştırmacısı , Sosyal Yaşam Danışmanı ve Sosyal Yaşam Atölyeleri Kurucusu , Sihirli Yazıların Editörü , Araştırmacı Yazar


Hiçbir zaman kendimi anlatmayı becerememişimdir.Daha doğrusu bazılarının yaptığı gibi kendimi satmayı bilememişimdir.Demek ki iyi bir satıcı değilim..

O yüzden burada '' aaa bu adam kimmiş bir bakalım,ona göre iletişime geçelim diye düşünüyorsanız,hayal kırıklığı yaşayacağınızı bilmelisiniz.

Belki iki üniversite bitirmişimdir belki de sadece okuma yazma biliyorumdur.Belki yüksek lisans yapmışımdır ve ardından doktora, belki de ilkokul yüzü bile görmemişimdir.Belki bir üniversitede öğretim görevlisiyimdir , belkide sokakta çakmak satıcısıyım ,belki de bir devlet memuru..

Biraz motorcu , biraz off roadcu , çok bi roadcu , biraz çılgın , muhteşem idealist , fazlaca meraklı bir araştırmacı , çağına ve insanlara aykırı , nörobilim / nöropsikolojiyle çokça ilgilenen ve araştırmaya fazlasıyla önem veren , birşeyler karalamayı seven ve editleyen , biraz fotoğrafçı , biraz sanatçı , az biraz lisanslı pilot , biraz sosyal yaşam danışmanı , azcık filozof ama çok fazla hayalperest ve daha da fazla gezgin maceraperest , az birşey de deli (az sayılır ama)...Kısaca hepsini toplasan ancak bir adam eder işte..O da BEN..

Bunların hepsini bir kenara bırakırsak eğer,

Videografi ve Fotoğraf Sanatı üzerine;

Ben sizin istediğiniz ve hayalini kurduğunuz görsel anılarınızı, sanatsal bakış açısıyla yaratılan fotoğraf karelerinde , göz alabildiğince oluşturmak , derlemek ve yapılandırmak için buradayım. Fotoğraf sanatını , genele yayıp , bu sanatsal imgeleri herkesin görebileceği ve kolaylıkla ulaşabileceği bir hale getirmek amacındayım.

Yaşamın içerisinde yapmak istediğiniz ve yapıyor olduğunuz her türlü outdoor ve indoor aktivitelerinizi AERIAL OLARAK GÖKYÜZÜNDEN , 360 DERECELİK VR KAMERALARLA ve PROFESYONEL FOTOĞRAF MAKİNALARI ARACILIĞIYLA sizin bile tahmin edemeyeceğiniz sabit ve hareketli karelerinizi oluşturarak , düşsel çekimler yapmak suretiyle  sonsuzluğa uzanacak anı bankanızı yaratmak , arzu ettiğiniz düşsel çekimlerinizi yine arzu ettiğiniz arka fon mekanlarında gerçekleştirmek ve sizlere sunmak için...; 

ben buradayım.

Hepimiz yerden gökyüzüne bakabiliyoruz..

Ancak ben ,aynı zamanda ,sizlerin gökyüzünden yeryüzüne bakmanıza  ve yeryüzünde ise 360 derecelik DÜŞSEL enstantaneler oluşturmanıza da yardımcı olmak istiyorum.

Sosyal Yaşam Danışmanlığı üzerine;

Sosyal yaşam içerisinde , yani hayatınızın tam da merkezinde ; 

gerek aşk...gerek iş... gerekse sosyal olarak ilişkiler kurduğumuz kişilerle olan iletişimlerinizin/İlişkilerinizin ;

bozulduğu ,aksadığı ve çıkmaza girdiği durumlarda yapmanız gerekenin ne olduğunu bilmiyorsanız... nasıl hareket etmeniz gerektiğinden ve duygu bütünlüğünüzden emin değilseniz... şartlanmışlıklardan ve yanlış öğrenmişliklerden uzak , patalojik durumlar meydana gelmeden ,nöropsikolojik ve sosyopsikolojik yeni / düzeltici stratejilere ,dışarıdan bakan bir göze ,bilgi dolu yazılara ve dostça sohbetlere ihtiyacınız varsa...; 

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN...

İnanın, benim bakış açımla ; çok daha objektif , çok daha güzel , çok daha mutlu , çok daha huzurlu , çok daha farklı ve çok daha düşsel görünecek herşey..
Göremediklerinizi sizlere göstermek , düşünemediklerinizi size hatırlatmak ve yeni farkındalıklar oluşturmak için.. '' BEN BURADAYIM ''

Sevgiyle Kalın.....